Понедельник, 24.02.2020, 09:38
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: migrat, ZMEI, alabam, OLD1966  
Форум » общий раздел » escooter @ ebike » Обережно! недобросовісний продавець Ігор Белодед
Обережно! недобросовісний продавець Ігор Белодед
ArbAlet69 Дата: Суббота, 12.05.2012, 17:21 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные





Поділюся гірким досвідом.

Я вирішив придбати електронабір і акумулятор (вперше в житті), хотів замовити все з Китаю (так як і так постійно там все беру) але мав брак часу, тому що постійно їжджу на дачу (15 грн туди і назад, а це ж гроші, а від звичайного вела вже болять меніски) і не хотів чекати, а все зробити і користуватися. Шукав де краще, де можна взяти і набір і літій, тому натрапив на цей магазин http://www.elektroded.pl.ua

26 березня 2012 року перевів 5600 грн (4000 тисячі з яких були кредитні кошти так я користуюсь кредиткою) з яких банк стягнув 4% комісії
продавець (Ігора Белодед) сказав, що все є в наявності і що через два дні відправить (і казав що перевірить все перед відправкою на роботоздатність). Відправив він через 4 дні лише електронабір (ручку поклав не ту яку я замовляв, без касети, колесо було не те яке в нього на фото, а я просив дати фотку) (67 грн доставка), сказав що часу зібрати батарею в нього нема. Потім виявилося що в нього не було BMS для батареї і запевнив що через тиждень буде, я вирішив почекати. Тиждень пройшов, а батареї нема, тому я попросив вернути свої гроші, на що почув відповідь, що він їх немає. Тобто людина присвоєла кошти які їй не належали! Я дзвонив, казав щоб оперативно повернув, але чув лише "завтра". Але все таки гроші прийшли і я їх зняв щоб купити в Києві (знову 4%). Далі все було просто, добра людина оперативно продала мені батарею http://denis-motorist.narod.ru
Встановив
Зробив пробний заїзд, і мене здивував той факт, що максимальна швидкість була 28км/год. Для мене це був важливий критерій при виборі колеса і при купівлі він мене запевнив що буде під 50км/год. Я йому зателефонував і сказав так і так, він сказав що розбереться і передзвонить мені скаже в чому причина. Дзвінка я не дочекався і дзвонив сам, навіть не дзвонив, а наярював бо він не брав слухавку. Через кілька днів я сказав, що вертаю йому колесо і відправив назад (69грн доставка). Сказав щоб повернув гроші і тут почалося саме страшене: "я не можу вернути поки його не перевірю" "в мене зараз грошей знову нема" "я зараз за містом" у суботу скину" "у понеділок" "у вівторок"
потім в скайп не заходи, а телефон вимкнув. Знайшов його домашній номер і зателефонував, як виявилося він живе з мамою яка сказала що він пішов гуляти, потім дзвонив сказала що на роботі і так кілька днів. Телефон інколи вмикав, я дзвонив і внього було зайнято, а коли він поговорив одразу вимикав слухавку. Потім я подзвонив ще раз його матері і сказав що йду писати заяву в міліцію за шахрайство якщо він не передзвонить. Поки я чекав випадково знайшов його вконтакті http://vk.com/id17655419. Він був онлайн, тому я йому написав, на що знову почув "в понеділок" бо він кудись далеко поїхав (а перед цим мати сказала що він приходив і тільки що пішов), я сказав що піду в міліцію якщо гроші не прийдуть. В понеділок грошей не було, я йому подзвонив і "нагадав". І нарешті скинув гроші. Знову я їх зняв і знову 4%
Я намагався описати ситуацію, щоб було зрозуміло що дійсно Ігор Белодед намагався обманути і обманював, але крім вищесказаного було багато нюансів які накаляли ситуацію.
Я втратив із-за цього козла: час, гроші, нерви і свою касету яку випадково забув зняти з колеса коли повертав.

Тому перед тим як щось купувати у Ігора Белодеда http://www.elektroded.pl.ual - подумайте двічі


Сообщение отредактировал ArbAlet69 - Суббота, 12.05.2012, 17:21
 
ZMEI Дата: Суббота, 12.05.2012, 18:01 | Сообщение # 2
Генералиссимус электротранс
Группа: Модераторы
Сообщений: 1433
Репутация: 26
Статус: Оффлайн
ArbAlet69, Спасибо , будем знать .

МК 500w ,контроллер 45А 66V рекуперация ,12 А/ч LiFePO4 , скорость МАХ 40км/ч .
 
ivp1459 Дата: Суббота, 12.05.2012, 20:09 | Сообщение # 3
Рядовой электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Грустно все это .(( Наверно пора делать ветку с предупреждениями(а может она уже есть). Насчет дениса-моториста сам у него брал амперметр , он мне показался добросовестным продавцом.
 
ArbAlet69 Дата: Суббота, 12.05.2012, 20:15 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные





денис-моторист дійсно добросовісна людина

Сообщение отредактировал ArbAlet69 - Суббота, 12.05.2012, 20:15
 
alabam Дата: Суббота, 12.05.2012, 22:05 | Сообщение # 5
Генералиссимус электротранс
Группа: Модераторы
Сообщений: 2103
Репутация: 28
Статус: Оффлайн
Quote (ArbAlet69)
Поділюся гірким досвідом.

Да, печально.Но хорошо что хоть без милиции решилось.
Я всегда стараюсь покупать только наложенным платежем, во всяком случае по Укр.
По поводу Дениса-м , переднее колесо купленное у него оказалась просто суперным.
А вот его лифер , мне не понравился, и я вернул его обратно.
Он обещал конденсаторную БМС , а в реале она резисторная.
Ячейки обещал Хедвей 38120, а в реале непонятно что, с внутр.сопротивлением гораздо больше , чем у хедвея.
Зарядка грелась как паравоз, аж запах шел от нее.
Вот по этой причине и вернул.
ЗЫ
А почему в Киеве не покупали, тут же уже куча продавцов.
На месте , с проверкой и личным контактом , надежнее.

Киев.
Полный привод, Поларис 500+Конхисмотор 1кВт, Хедвей 38120, 20АЧ (19S2P),


Сообщение отредактировал alabam - Суббота, 12.05.2012, 22:12
 
ArbAlet69 Дата: Суббота, 12.05.2012, 23:34 | Сообщение # 6
Группа: Удаленные





в основному ізза літія, мені подобався той факт що я його можу розкласти по банкам так щоб вписати в трикутник рами, в Києві спочатку не знайшов
 
Electric Дата: Воскресенье, 13.05.2012, 00:18 | Сообщение # 7
Генерал-майор электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 312
Репутация: 4
Статус: Оффлайн
Только прочитав 2 раза понял, что обе части с претензиями адресованы одному человеку, а Денис-моторист просто продал литий, к нему претензий нет. Т.е. был куплен набор+батарея, но батарея так и не пришла и были выбиты обратно деньги, далее покупка у Дениса лития и сдача первому продавцу уже эл. набора.
Дядька ice8255, прокомментируй теперь ты сие гнусное событие.


Электроскутер TDP 123Z, 72V 1500W

Сообщение отредактировал Electric - Воскресенье, 13.05.2012, 00:29
 
alabam Дата: Воскресенье, 13.05.2012, 19:10 | Сообщение # 8
Генералиссимус электротранс
Группа: Модераторы
Сообщений: 2103
Репутация: 28
Статус: Оффлайн
Quote (Electric)
Только прочитав 2 раза понял, что обе части с претензиями адресованы одному человеку, а Денис-моторист просто продал литий, к нему претензий нет. Т.е. был купл

Да я вроде понятно выразился относительно Дениса-моториста.
Поясню еще раз , литий я у него брал на условии "манибэк" , тоесть , если мне не понравятся параметры аккума - то я его возвращаю в течении 3 суток, а Денис возвращает мне мои деньги.
Поэтому, никаких претензий к Денису у меня нет.Все согласно договору.

Киев.
Полный привод, Поларис 500+Конхисмотор 1кВт, Хедвей 38120, 20АЧ (19S2P),


Сообщение отредактировал alabam - Воскресенье, 13.05.2012, 19:13
 
Electric Дата: Воскресенье, 13.05.2012, 22:41 | Сообщение # 9
Генерал-майор электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 312
Репутация: 4
Статус: Оффлайн
alabam, я говорю про топикстартера, твой пост предельно ясен.
Обе части - имел ввиду часть поста про аккум, и часть про эл. набор. С первого взгляда показалось, что с набором кинул Моторист, но оказалось, что все тот же elektroded.


Электроскутер TDP 123Z, 72V 1500W

Сообщение отредактировал Electric - Воскресенье, 13.05.2012, 22:50
 
ice8255 Дата: Среда, 23.05.2012, 20:58 | Сообщение # 10
Полковник электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 240
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Не пойму в чём кидалово, ведь я не грешу на китов, которые могут 3 месяца товар не отгружать. по-моему с таким не мало к то сталкивался...

http://elektroded.pl.ua
 
ArbAlet69 Дата: Среда, 23.05.2012, 22:06 | Сообщение # 11
Группа: Удаленные





Мене не цікавлять твої справи, я переживаю за свої гроші і ти морозився, не повертав гроші і доставив мені купу неприємностей і по твоєму це нормально бо хтось там з тобою так само вчинив???? Я надіюсь, що б тебе оточували такі самі люди як і ти сам!!!
 
alabam Дата: Среда, 23.05.2012, 23:15 | Сообщение # 12
Генералиссимус электротранс
Группа: Модераторы
Сообщений: 2103
Репутация: 28
Статус: Оффлайн
Quote (ice8255)
ведь я не грешу на китов, которые могут 3 месяца товар не отгружать. по-моему с таким не мало к то сталкивался..

Насколько я понял, вами было заявлено, что весь нужный ArbAlet69-у товар , у вас есть в наличии.
А по факту - не было. В этом суть.
Нужно было сразу ( до сделки ) сказать какой товар есть , какого на данный момент нету. А не морочить человеку голову.

Киев.
Полный привод, Поларис 500+Конхисмотор 1кВт, Хедвей 38120, 20АЧ (19S2P),
 
FEHIKS Дата: Пятница, 17.10.2014, 22:02 | Сообщение # 13
Рядовой электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
ну посмотрим заказал у игоря  контролер инфеон на 12 фет как получу посмотрим
 
Alex-s115 Дата: Среда, 29.04.2015, 18:14 | Сообщение # 14
Сержант электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Попав і я з цим "Електродідом" ice8255. Продав мені 48 ячейок KHY-9059156 LiFePo4 6000mAh - одна попалась розгермитизована ємність 3000 mAh і 11 шт ємністю чуть менше 5000 mAh. Пообіцяв замінити і зник, вже більше місяця не бере трубку.
 
genamuy Дата: Понедельник, 04.05.2015, 20:20 | Сообщение # 15
Рядовой электротранс
Группа: Проверенные
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
бачу кількість обманутих збільшується.
Добавлю, напевно, і свої пять копійок
в кінці вересня замовив 16 ячейок, таких самих як і Alex-s115,   https://escooter.org.ua/forum/7-2038-1
був обіцяний термін доставки 20 днів....... через два місяці почав цікавитись що там? відповідь-- поки нема. ще через місяць почалость, то затримка, то митниця стоїть, то посилка пропала... ще через місяць почав вимагати якого небудь результату.  Електродід запропонував повернути гроші, я в принципі був не проти, АЛЕ ціна за батарейки була в доларах, платив ( тоді в вересні) на карту привата в гривнях, курс тоді був 13. Тепер же коли повертав гроші, місяць тому, курс був 25..... от і рахуйте , скільки я повернув в доларах, через пів року після оплати. Ясна річ, я б краще забрав аккумулятори ніж таку суму в гривнях, але слухаючи його відповіді, я для себе зромувів що треба забирати хоч щось, ніж зовсім нічого.

А ще, в перід поки чекав від нього аккумулятори, в перший місяць ( негативу тоді до нього ще не було) мав необережність купити в нього інфініон 12 фет,-- описувати все лінь , але і в тій покупці відчув себе кинутим...

Отаке angry


MXUS3000 V2 (миникрошка), infineon 12fet 4110 , ЛиПо 72В (20s) 25Ач
 
Форум » общий раздел » escooter @ ebike » Обережно! недобросовісний продавець Ігор Белодед
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: