Пятница, 24.11.2017, 15:38
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 20 из 20«12181920
Модератор форума: migrat, ZMEI, OLD1966, alabam 
Форум » общий раздел » Самоделки » Електромопед/Електроальфа (Електроальфа 72V,800W)
Електромопед/Електроальфа
i8086Дата: Вторник, 24.10.2017, 13:33 | Сообщение # 286
Генералиссимус электротранс
Статус: Оффлайн
Про синусний не скажу, не мав його ніколи, на контролері з блочним керуванням я наміряв максимум рекуперації близько 50% від максимального робочого струму. Але це дуже короткий проміжок часу, зі зниженням швидкості струм також знижується. Вважаю, що струм рекуперації варто враховувати на електромобілях, там і маса більша, і швидкість. На легкому двоколісному транспорті навряд чи він буде занадто великим.

zevs0812Дата: Вторник, 24.10.2017, 16:58 | Сообщение # 287
Генерал-майор электротранс
Цитата i8086 ()
Про синусний не скажу, не мав його ніколи, на контролері з блочним керуванням я наміряв максимум рекуперації близько 50% від максимального робочого струму. Але це дуже короткий проміжок часу, зі зниженням швидкості струм також знижується. Вважаю, що струм рекуперації варто враховувати на електромобілях, там і маса більша, і швидкість. На легкому двоколісному транспорті навряд чи він буде занадто великим.

i8086, дякую!

i8086, ви користуєтесь рекуперацією електро-гальмами? Якщо так, то до якої швидкості (км/год) йде гальмування (електрогальмом) ?

i8086Дата: Вторник, 24.10.2017, 20:15 | Сообщение # 288
Так, користуюсь, економлю колодки. Гальмування майже до повної зупинки. І взагалі якось неправильно в мене працює, на великій швидкості ефект рекуперації слабкий, а на невеликій гальмує добре, а повинно бути навпаки.

zevs0812Дата: Среда, 25.10.2017, 07:48 | Сообщение # 289
У мене старий (блочний контролер) на 30А, також рекуперація тривай практично до 0 км/год + обмежує швидкість до 35 км/год, при спуску і для більшої швидкості потрібно газувати ))

Не знаю, яка рекуперація у синусного контролера чи також до 0, чи можливо до 15 ...км/год.

У синусі не сподобалося те, що коли їхати по трасі при швидкості 60 км/год, він до фіга споживає батарейного струму 45А+. Чим більша швидкіть тим більше споживає струму(( Блочний контролер при батарейному струмі 28А (контролер більше 30А - не видає), по трасі розганяє мопед до 63 км/год. Виходить, що синусний контролер, керує потужністю, а блачний швидкістю.

На старті, синус споживає мало, але на швидкості - багато, я лише встигав замічати, як поділки заряду зникають і появляються, коли збавляти газ ((. Тоді про яку економію йде мова на синусному контролері. Можливо у мене не повністю синусний контролер.

alabamДата: Среда, 25.10.2017, 10:00 | Сообщение # 290
Без разницы , синусный или блочный , мощность потребления не зависит от контроллера , она зависит только от скорости езды.
( имеется в виду что контроллеры правильно обучены , настроены, и работают в оптимальном режиме.)
Если у вас синусник много " жрет" - значит что то там не в порядке , возможно холлы стоят криво , или автодетект не корректно проведен , или еще что то не в режиме

да , и еще , сравнение потребления лучше проводить в Ваттах , а не в Амперах.
так как у всех разное напряжение то потребление в Амперех будет разным, при одинаковой мощности

zevs0812Дата: Воскресенье, 29.10.2017, 20:43 | Сообщение # 291
Зняв бак на електроальфі, глянув на це все з боку - жесть, вернув назад ))

Також замінив передній скат та поставив на пера (передню вилку) гофри

zevs0812Дата: Суббота, 04.11.2017, 22:13 | Сообщение # 292
Сьогодні, вернув у стрій старенький контролер і трішки покатався. Чесно кажу, що із жужанням МК в порівнянні із синусним (де тишина), кататися прикольніше )). Єдине, що синусний має плавний старт ...! Якщо б старий контролер міг забезпечити -  40А, то я б його не міняв, а так 30А маловато((. 

Тепер навіть не знаю, може взяти блочний контролер на 42А чи надати перевагу синусному!?

Прикрепления: 7607643.jpg(516Kb)

Форум » общий раздел » Самоделки » Електромопед/Електроальфа (Електроальфа 72V,800W)
Страница 20 из 20«12181920
Поиск: