Понедельник, 25.09.2017, 23:41
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 6 из 19«12456781819»
Модератор форума: migrat, ZMEI, OLD1966, alabam 
Форум » общий раздел » Самоделки » Електромопед/Електроальфа (Електроальфа 72V,800W)
Електромопед/Електроальфа
OLD1966Дата: Четверг, 07.04.2016, 21:22 | Сообщение # 76
Генералиссимус электротранс
Статус: Оффлайн
Цитата zevs0812 ()
Це при напрузі 82В LiFePo4 (хедвей) 20ач чи 72В, швидкість під 60 км/год?

- при 82в.

Цитата zevs0812 ()
Саша (OLD1966), оскільки планую брати таке саме МК, як у Вас (12" 60В 1500Вт від Електри), то ваша думка, є важливою для мене так, як ви мали змогу дане МК поганяти на практиці і знає, що воно може..............

- МК неплохое, но как я понял, больше 3.5кВт с него не выжать. Как мощность, так и скорость удалось поднять напряжением. Батарейный ток, во всех случаях, оставался в диапазоне 35-40А. Если его поднимать, просто греется МК и провода и не более. Видать это "порог" данного мотора.
Повторюсь: при 90в до40а удалось выжать макс. 70км\ч без перегрева МК. 60км\ч набирает легко, до 50км\ч вообще шустренько. Если планировать 60 и более, родные провода обязательно нужно сменить. Проверено. Да и I8086 не даст соврать.
По мини-е: шикарная штука. Ни чуточки не жалею что купил. Под этот МК в сам раз.

Delta-El Трайк Трайк-2

http://samodelkin66.jimdo.com/

zevs0812Дата: Четверг, 07.04.2016, 23:20 | Сообщение # 77
Генерал-майор электротранс
Саша, дякую за відповідь!

3.5 кВт чи більше, я не планую та і не получиться при моїх 72В, навіть якщо струм буде 40А. 72*40=2880 Вт. А 3 кВт в піку, переживе. Мені до 60 км/год вистачить (навіть якщо буде 55 км/год). Та і доріг хороших немає, і відстань долати потрібно не велику але на жаль холмисту!

У Вас покришка (безкамерка) 12/4.00 ?

В МК, що тепер на Електроальфі, вкачував 2+ кВт, то провода були на диво навіть і не теплі, я б сказав - холодні, а на кришці МК, руку тримати було не можливо!

Тепер виникнуть проблеми із виготовленням заднього маятника, оскільки на місце старого МК, скутерне 12" по ширині не влізе!?

OLD1966Дата: Четверг, 07.04.2016, 23:31 | Сообщение # 78
Цитата zevs0812 ()
У Вас покришка (безкамерка) 12/4.00 ?

- да, скутерная бескамерка, 4.00х12. Это самая высокая резина, какую удалось найти. Она несколько ниже Дельтовской, но довольно высокая.

Цитата zevs0812 ()
Тепер виникнуть проблеми із виготовленням заднього маятника, оскільки на місце старого МК, скутерне 12" по ширині не влізе!?

- это факт. И делать маятник придётся довольно точно. С МК нужно брать комплектный тормоз+суппорт. Самодеятельность этого узла слишком морочлива.

Родной:

Мой (не хуже, но мороки много):

А это задний маятник. Он намного шире родного:

И вот ещё.
Сменив резину: задняя с скутера 4.0х12", передняя 2.15х14" (по высоте одинаковые) на удивление получился очень хороший накат. Просто летит и всё. Пришлось переучиваться ездить. Вроде и колёса меньше, а вот такие дела. Сам удивлён.  wacko
Прикрепления: 6455276.jpg(193Kb) · 2669485.jpg(60Kb) · 3880173.jpg(148Kb) · 2481065.jpg(244Kb)

Delta-El Трайк Трайк-2

zevs0812Дата: Четверг, 07.04.2016, 23:56 | Сообщение # 79
У Вас гальмівний диск, суппорт, розміщений зліва, а в інших користувачі із даними МК, зправа!?

Так, я в курсі, що потрібно брати (докупляти) гальмівну систему всю!

Саша, а у вас є можливість зробити на замовлення, задній маятник під дане МК, оскільки ви вже знаєте всі тонкості роботи ??? Ясна річ, що не безкоштовно !!!

А де тепер Ваше попереднє МК (36В/350Вт), що було на Електродельті із самого початку проекту, Ви його продали ?

Скільки кг, важить дана покришка 12х4.00, а також вага Електродельти, станом на сьогодні із всією екіпіровкою?

OLD1966Дата: Пятница, 08.04.2016, 00:17 | Сообщение # 80
Цитата zevs0812 ()
У Вас гальмівний диск, суппорт, розміщений зліва, а в інших користувачі із даними МК, зправа!?

- Да, я расположил торм. систему слева. Мне так удобнее, сути это не меняет.

Цитата zevs0812 ()
А де тепер Ваше попереднє МК (36В/350Вт), що було на Електродельті із самого початку проекту, Ви його продали ?

- такой "клад" рука не поднимается продать. Вынашивал 2 проекта (старое МК для одного из них), но.... в общем, после "всего произошедшего", сейчас даже с харчами проблемно, куда там "раскачивать" проект. К кармане ветер. Я оптимист (хотя всё больше реалист) и всё же не теряю надежды. А вдруг... смогу.

Цитата zevs0812 ()
Скільки кг, важить дана покришка 12х4.00, а також вага Електродельти, станом на сьогодні із всією екіпіровкою?

- Массу покрышки не помню. Вроде где-то в своей ветке форума вспоминал про это. Знаю одно, маятник, МК, покрышка, тормоз - всё это серьёзно тяжело. Даже не ожидал. Родные амортизаторы Дельты срочно пришлось менять на гозо-маслянные, иначе "отбивало" так сильно, что жуть. На сегодня масса Дельты (со всей начинкой) ~ 103-105кг.

Цитата zevs0812 ()
Саша, а у вас є можливість зробити на замовлення, задній маятник під дане МК, оскільки ви вже знаєте всі тонкості роботи ???

- в личку.

Delta-El Трайк Трайк-2

i8086Дата: Пятница, 08.04.2016, 00:23 | Сообщение # 81
Цитата zevs0812 ()
Якщо візьмете комплектний диск (він йде в комплекті з МК) і супорт, то також буде справа, в Олександра був супорт для установки зліва.

57 км/ч, МК Электра 2.5kW, контроллер 38А, АКБ 60V 38Ah

Сообщение отредактировал i8086 - Пятница, 08.04.2016, 11:06

zevs0812Дата: Суббота, 09.04.2016, 17:49 | Сообщение # 82
Сьогодні налаштував контроллер без датчиків холла. Все запрацювало, і я поїхав  smile
Але проїхавши до пункта призначення, відстань склала - 5.5 км. МК було легко тепле. Після зупинки та знову старту, почалося дьоргати (правда менше, а ніж з датчиками), і не їде! >(Постояла Електроальфа ~ години в тіньку, МК стало холодне, і старт відбувся без проблем!

Дане МК, або не хоче їздити без датчиків холла або щось не то із фазами (обмотками, проводами...) чи може контроллером,...!?? wacko

ElectricДата: Вторник, 12.04.2016, 21:38 | Сообщение # 83
zevs0812, проверьте в первую очередь контакты на фазах. Потом проверьте двигатель на фазное КЗ. Просто измерить сопротивление в силу малого внутреннего сопротивления колеса не получится, поэтому отключите МК от контроллера и замеряйте поочередно напряжение между каждой парой фаз, вращая подвешенное колесо руками. МК должно генерировать напряжение на всех трех фазах.
Контроллеры, на которые Вы давали ссылку на прошлой странице (Алиэкспресс) весьма неплохи. Я свой брал там же, 72В 45 А. Реально по току отдает 38А, но это не предел, можно поднять ток, запас по мощности есть, контроллер не греется. Просто мне хватает.

Электроскутер TDP 123Z, 72V 1500W

zevs0812Дата: Среда, 13.04.2016, 10:34 | Сообщение # 84
Electric , дякую за пораду!

Щодо контакту, то фазні провода закручені на колодці через болти, наврядчи там поганий контакт, хіба що в середині МК. 
Заміряти між кожною фазою, наприклад, між проводом: синім - жовтим, синім - зеленим, жовтим - зеленим !???

Напевно все ж таки прийдеться купити тестер для провірки МК, контролера.

Лінк на контролер, який я давав вище, то продавець мовчить уже тиждень  sad Потрібно брати у іншого продавця. Є ось такий на фетах (15 шт) 4110 http://ru.aliexpress.com/store....36.html
або на 18 шт http://ru.aliexpress.com/store....57.html

Добавлено (13.04.2016, 08:58)
---------------------------------------------
Нещодавно, електровелосипед "Бенлін", взагалі перестав включатися. Ні з ключа, ні з пульта. Замірявши напругу на АКБ, все ок (66В), акум заряджений, думаю гаплик контролеру. Почав уже розкручувати болтики на контролері, і тут прийшла думка, відключити повністю МК від контролера.
Після відключення МК, контролер включився  biggrin Під'єднавши знову МК, все запрацювало, навіть без подьоргувань МК на старті чи на падйом. Але зі слів батька, МК все таки інколи дьоргається на старті, а буває, що все ок. Можливо, що під час їзди при вібрації, поганий контакт на з'єднанні фазних проводів !?

Я уже не знаю чи проблема у датчиках холла, чи контак або коротке десь (фазних)...? wacko

Коротке напевно все ж таки було і контролер пішов в захист.
Знову ж таки, потрібен тестер для діагностики МК і контролера. Бо так не охота розбирати МК.
http://ru.aliexpress.com/item.....Z5bbBA

Добавлено (13.04.2016, 10:34)
Звязався вчора з "Електрою", вони сказали, що в них уже немає скутерних МК, ні 1500 Вт, а ні 800 Вт. Прийдеться шукати в інших Інтернет магазинах.

На Алі, знайшов ось такі МК, правда крутящий момент не вказаний:

№ 1 http://ru.aliexpress.com/item....0ed75aa слабеньке напевно!?

№ 2 скутерне http://ru.aliexpress.com/item....qhc4ov 

ElectricДата: Среда, 13.04.2016, 13:14 | Сообщение # 85
Разбирать МК не нужно, можно даже контроллер не отключать от фаз колеса, если есть возможность добраться до контактов щупами вольтметра. Просто проверьте, возникает ли ЭДС при вращении колеса на каждой фазе, т.е. всего три замера.

Добавлено (13.04.2016, 13:14)

Цитата zevs0812 ()
Заміряти між кожною фазою, наприклад, між проводом: синім - жовтим, синім - зеленим, жовтим - зеленим !???
Всё верно. Так же провертье, не звонится ли каждый из фазных проводов на корпус.

zevs0812Дата: Среда, 13.04.2016, 16:31 | Сообщение # 86
Генерация точно відбувається, правда не знаю чи на всіх фазах. При відсутності даже АКБ, якщо прокотити мопед, то легко засвідчується підсвітка на ваттметрі. Добратися до проводів не проблема.

Я не мав на меті, що при провірці фаз, потрібно розбирати МК. Я взагальному "говорив", що розбирати МК немає бажання.

Проблема більше виникає, коли МК хоча б та й рішки розігрілося. Коли воно холодне, все ок. Значить нарушена цілісність, можливо (обмоток чи холодна пайка утворилася....)
Після першого заїзду із під кришки МК, підтік герметик (клей) з платки на яку запаяні датчики хола, а після другого заїзду, я добив МК  sad

Добавлено (13.04.2016, 16:31)
Є ось така парочка http://ru.aliexpress.com/store....7.html, відносно не дорого, но ціна за доставку  angry

ElectricДата: Среда, 13.04.2016, 19:39 | Сообщение # 87
Цитата zevs0812 ()
правда не знаю чи на всіх фазах
И не узнаете, пока не проверите. Кто мешает провести измерения на разогретом моторе? Или уже настроились на покупку нового и искать неисправность просто лень?

zevs0812Дата: Среда, 13.04.2016, 20:09 | Сообщение # 88
Electric, так і зроблю, провірю фази на розігітім МК!
На холостому ході, навіть розігріте крутится нормально, а під наантаженням дьоргає ним і не їде!
Нове МК буду брати полюбому (більш потужне). А то теперішнє МК, виявилося не форсуюче! І толку, що я в нього вкачую 2 кВт+, а воно зараза кипить і не тягне. Немає, ні швидкості, а ні тяги, тому повернеться на своє старе місце (якщо вдастся зробити), якщо ні - залишиться в історії!

Добавлено (13.04.2016, 20:09)
Electric, скажіть будь ласка, Електроскутер, що у Вас на аватарці, які його ТТХ та розмір колес?

ElectricДата: Среда, 13.04.2016, 21:03 | Сообщение # 89
Цитата zevs0812 ()
воно зараза кипить і не тягне
Не исключено, что Вы ездите на двух фазах. Всякое может быть. Нужно разбираться.

Цитата zevs0812 ()
які його ТТХ та розмір колес?
колеса 14". Мотор 800 Вт. Изначально стоял 500 Вт контроллер, езда на котором была грустной и унылой. Купил на Али в том самом магазине контроллер 1500Вт и поднял напряжение до 72 В. Разница очень большая, и динамика, и скорость. При заряженной батарее (свинец) едет до 55 км/ч. Хотел сделать переключение обмоток на ходу в треугольник(типа вторая скорость), но в последний момент передумал. Не нужно это, на наших дорогах. Даже сейчас на скорости выше 50 км/ч рама резонирует и дрожит на неровностях. Все-таки скутер, а не мопед, не хватает продольной жесткости.

zevs0812Дата: Среда, 13.04.2016, 21:25 | Сообщение # 90
Цитата Electric ()
колеса 14". Мотор 800 Вт.
Напруга МК на 48В 800Вт, Ви підняли до 72В 1500Вт!? А де можна купити таке МК, як у Вас?

На Olx.ua, продають схожий на Ваш електроскутер http://olx.ua/obyavle....e72564b

Форум » общий раздел » Самоделки » Електромопед/Електроальфа (Електроальфа 72V,800W)
Страница 6 из 19«12456781819»
Поиск: