Понедельник, 23.10.2017, 20:11
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: migrat, ZMEI, OLD1966, alabam 
Форум » общий раздел » Самоделки » Электроскутер Viper Wind (Создан на базе китайского скутера 50сс Viper Wind)
Электроскутер Viper Wind
i8086Дата: Понедельник, 09.10.2017, 16:50 | Сообщение # 1
Генералиссимус электротранс
Статус: Оффлайн
Представляю вашему вниманию электроскутер Viper Wind, собран из деталей китайского бензинового скутера с ДВС 50сс. Куплена б/у рама китайского скутера FADA-5 (ближайший аналог известного Viper Wind) 2008 г.в. Куплены новые детали подвески и обвес от Viper Wind. Диски литые, 12", шины бескамерные 3,50-12", в оригинале должны быть 3,00-10". Маятник, мотор-колесо, АКБ, задние амортизаторы с предыдущего проекта. Тормоза передние и задние дисковые с гидравлическим приводом. Пробег на одной зарядке около 100км без помощи педалей))

Прикрепления: 1632680.jpg(506Kb) · 2737796.jpg(347Kb) · 8942352.jpg(527Kb)

Сообщение отредактировал i8086 - Понедельник, 09.10.2017, 18:59

КоржДата: Вторник, 10.10.2017, 23:33 | Сообщение # 2
Цитата i8086 ()
Пробег на одной зарядке около 100км без помощи педалей))

"Боюсь спросить...." biggrin

гарний двигун.

теж крутиться в голові типу такого скутера тільки без пластмас і т.д. максимально жорска рама і не жалка.

zevs0812Дата: Среда, 11.10.2017, 14:08 | Сообщение # 3
Генерал-майор электротранс
Цитата i8086 ()
Представляю вашему вниманию электроскутер Viper Wind, собран из деталей китайского бензинового скутера с ДВС 50сс. Куплена б/у рама китайского скутера FADA-5 (ближайший аналог известного Viper Wind) 2008 г.в. Куплены новые детали подвески и обвес от Viper Wind. Диски литые, 12", шины бескамерные 3,50-12", в оригинале должны быть 3,00-10". Маятник, мотор-колесо, АКБ, задние амортизаторы с предыдущего проекта. Тормоза передние и задние дисковые с гидравлическим приводом. Пробег на одной зарядке около 100км без помощи педалей))

і8086, класний проект!!!
Є достатньо місця для перевезення невеликого вантажу під ногами + під сидінням! Я так розумію, що деякі комплектуючі із попереднього проекту!?

Чи все таки на ходу обидва електромопеда?

Я в свій час, також планував збирати електротранспорт на базі скутера але потім порахував скільки коштує пластик, а там його багато, то бажання відпало. Но тепер жалію, бо Електроальфа для перевезення вантажу не годиться! Якщо в кофр кидати речі, то вони там барабанять, а якщо щось важке + пасажир, то весь зад перевантажений і керувати уже напряжно, так як перед легкий!
Планую зняти бак та поставити якусь корзину або ящик ))

i8086Дата: Среда, 11.10.2017, 14:52 | Сообщение # 4
Цитата zevs0812 ()
Чи все таки на ходу обидва електромопеда?
Нажаль, попередній електромопед не на ходу, не вистачає моторколеса, акумулятора, контролера, задньої підвіски.

Пластик коштує дорого, це факт, та ще й не на кожний скутер можна знайти пластик.

Якщо знімете бак і поставите кошик або ящик, то електроальфа стане електродельтою biggrin

zevs0812Дата: Среда, 11.10.2017, 15:40 | Сообщение # 5
Цитата i8086 ()
Якщо знімете бак і поставите кошик або ящик, то електроальфа стане електродельтою

i8086, та хоть електроящиком biggrin за те буде практично, а то набридло на  кермо вішати пакети для перевезення )). А взагалі хочу електротрайка!

Добавлено (11.10.2017, 15:35)
---------------------------------------------
i8086, яка динаміка, максимальна швидкість на даному скутері? А також, яка вага ТЗ? На скільки важчий від попереднього?

Добавлено (11.10.2017, 15:40)
---------------------------------------------
Пардон, не просто скутер  biggrin , а Електроскутер чи краще сказати Electro Wind.

i8086Дата: Среда, 11.10.2017, 16:37 | Сообщение # 6
Не можу терпіти, коли на кермі щось висить та заважає керувати. Для пакетів для перевезення в мене є гачок між кермом та сидінням і під ногами достатньо місця. Ще можна мені прикрутити кошик на клюв та кофр на багажник.
А ще завдяки полику не летить болото і штани чисті.

zevs0812Дата: Среда, 11.10.2017, 17:08 | Сообщение # 7
Цитата i8086 ()
Не можу терпіти, коли на кермі щось висить та заважає керувати. Для пакетів для перевезення в мене є гачок між кермом та сидінням і під ногами достатньо місця. Ще можна мені прикрутити кошик на клюв та кофр на багажник.А ще завдяки полику не летить болото і штани чисті.

і8086, саме так! Скутер, Електроскутер в плані перевезення вантажу і чистих ніг )) - дуже зручний на відміну від Дельти, Альфи і їм подібним!

Особливо дратує, коли в пакеті є склотара biggrin , а пакет телімбається і стукає в бак.

і8086, яка ціна питання самого донора (пластик, рама і т.д. ), не враховуючи комплектуючі, які були використані із попереднього проекту ?

i8086Дата: Среда, 11.10.2017, 19:04 | Сообщение # 8
Весь кошторис я не представлю, все купувалося в в різних продавців. Щось нове, щось б/в з розборки.
Близько 10 тис. грн. було витрачено. Практично новий скутер без двигуна, бензобака, вихлопної, варіатора...

zevs0812Дата: Среда, 11.10.2017, 20:36 | Сообщение # 9
Цитата i8086 ()
Близько 10 тис. грн. було витрачено.

Я вважаю, що воно того  варте і буде служити не один рік!

і8086, а чого вирішили перейти з Електромопеда на Електроскутер?

i8086Дата: Среда, 11.10.2017, 22:59 | Сообщение # 10
Цитата zevs0812 ()
i8086, яка динаміка, максимальна швидкість на даному скутері? А також, яка вага ТЗ? На скільки важчий від попереднього?
Динаміку не знаю з чим порівняти, бензиновими скутерами не користувався, десь на рівні альфи/дельти мабуть. Максимальна швидкість 60км/год, якщо спідометр не дуже бреше. Вага - точно не зважував, близько 70кг, наскільки важчий від попереднього - мабуть не важчий. Рама за вагою не набагато важча, зато в попереднього більше метала, крила, багажники і т.д. Хлопці порівнювали з аналогічним бензиновим скутером, то казали, що мій легший.

Цитата zevs0812 ()
Я вважаю, що воно того  варте і буде служити не один рік!і8086, а чого вирішили перейти з Електромопеда на Електроскутер?
Сподіваюсь, що так буде... Теперішня якість комплектуючих дуже низька, пластик взагалі кажуть ламається якщо просто стоїть. Але в мене дещо умови експлуатації відрізняються, немає вібрацій від ДВС, крейсерська швидкість менша. Є стимул обережніше їздити, адже ж ремонт потім дорого обійдеться...
Чому вирішив перейти на електросекутер - ви вже майже всі причини назвали. Добротний бардачок під кермом, поміщаються ідеально дві 2л пляшки води або папка з документами або ще якійсь дрібниці, вище бардачка гачок для пакетів з базару, під ногами достатньо місця для сумок і т.д. Під сидінням бардачок з замком. Захист ніг від бруду. Якось раз проїхав 70 км, з них близько 30км по болоті і ямах, був здивований що ноги чисті.
Ну і майже закінчений товарний вигляд. Часто мене плутають з бензиновими колегами. Але коли починаю їхати, то щелепи опускаються biggrin  На вигляд бензиновий скутер, а ні звуку, а ні диму... А ще більше усмішка, коли відкриваю ніби справжню кришку бензобака, а там схований роз'ем для зарядки ХТ60.
До речі, про музику, скільки їздив з музикою, практично ніхто не звертає увагу, якась реакція на клаксон ще є, а все інше так собі.

Сообщение отредактировал i8086 - Среда, 11.10.2017, 23:09

zevs0812Дата: Четверг, 12.10.2017, 12:24 | Сообщение # 11
Цитата i8086 ()
Але коли починаю їхати, то щелепи опускаються   На вигляд бензиновий скутер, а ні звуку, а ні диму...

На мій Електромопед реагують так само, особливо ті, хто бачить перший раз  biggrin

i8086Дата: Пятница, 13.10.2017, 19:03 | Сообщение # 12
Цитата zevs0812 ()
Пардон, не просто скутер   , а Електроскутер чи краще сказати Electro Wind.
Тоді краще електрогадюка biggrin (Electro Viper), бо електровітер не звучить.

Форум » общий раздел » Самоделки » Электроскутер Viper Wind (Создан на базе китайского скутера 50сс Viper Wind)
Страница 1 из 11
Поиск: